Najlepsi uczniowie

2016/2017

Klasa

Średnia

Kułtoniak Adrianna IIIX 5,88
Kulik Nikola IIIX 5,88
Drwal Marek IIX 5,75
Zarzycki Adam IX 5,75
Rymarz Jakub IIX 5,69
Marciniak Katarzyna IIIX 5,47
Markiewicz Kalina IIIX 5,40
Podściański Mikołaj IX 5,31
Bagiński Piotr IX 5,25
Kozakiewicz Klaudia IIX 5,19
Sosiński Miłosz IIX 5,13
Korwin-Piotrowska Nikola IX 5,07
Bobko Zuzanna IX 5,06
Brzóska Jakub IIX 5,00
Stodoła Paulina IIIX 5,00
Zalaszewska Natalia IIIX 5,00
2015/2016

Klasa

Średnia

Arcimowicz Piotr IIIy 5,95
Kulik Nikola IIx 5,93
Drwal Marek Ix 5,80
Rymarz Jakub Ix 5,80
Bednarz Karolina IIIx 5,79
Bagińska Anna IIIy 5,74
Olszak Julia IIIx 5,74
Łazarczyk Magdalena IIIy 5,74
Kozakiewicz Klaudia Ix 5,67
Moszko Laura Ix 5,60
Kułtoniak Adrianna IIx 5,57
Kowalczyk Jakub IIIx 5,50
Brzóska Jakub Ix 5,47
Sosiński Miłosz Ix 5,47
Wdowiarek Hanna IIIx 5,47
Sobisz Wiktoria IIIy 5,42
Pietrzyk Natalia IIIx 5,32
SzanterJakub IIIx 5,32
Marciniak Katarzyna IIx 5,21
Białek Adrianna IIIx 5,16
Kmita Jakub IIIx 5,16
Horbacz Jędrzej IIIy 5,16
Niemiec Hubert IIs 5,14
Mitłaszewski Sebastian IIIy 5,11
Markiewicz Kalina IIx 5,08
Stodoła Paulina IIx 5,07
Pyjor Weronika Ix 5,07
Gołębiowski Jakub Is 5,07
Janik Oliwia Ix 5,07
Markowski Wojciech IIIx 5,05
Wąsik Tristan IIIy 5,05
Dumańska Julia IIIx 5,00
2014/2015

Klasa

Średnia

 Natalia Kempa

IIIX

5,75

Kamila Sapowicz

IIIX

5,75

Nikola Kulik

IX

5,73

Piotr Arcimowicz

IIY

5,60

 Marta Adkonis

IIIX

5,52

MIchał Brzóska

IIIX

5,50

Karolina Bednarz

IIX

5,47

Ada Kułtoniak

IX

5,40

Anna Bagińska

IIY

5,40

Julia Olszak

IIX

5,29

Magdalena Łazarczyk

IIY

5,27

Kacper Antypiuk

IIIX

5,25

Wiktoria Sobisz

IIY

5,20

Jakub Kowalczyk

IIX

5,14

Hanna Wdowiarek

IIX

5,13

Oskar Chyżyński

IIIX

5,10

Kacper Gierczak

IIIX

5,10

Natalia Pietrzyk

IIX

5,07

Sebastian Mitłaszewski

IIY

5,07

Paulina Stodoła

IX

5,00

 
2013/2014

Klasa

Średnia

 Natalia Opuchlik

IIIX

5,79

Julia Olszak

IX

5,67

Piotr Arcimowicz

IY

5,67

Anna Bagińska

IY

5,60

 Katarzyna Kordasińska

IIIX

5,58

Magdalena Łazarczyk

IY

5,53

Wiktoria Sobisz

IY

5,47

Karolina Bednarz

IX

5,47

Natalia Kempa

IIX

5,44

Kamila Sapowicz

IIX

5,38

Aleksandra Kellas

IIIX

5,33

Jakub Kowalczyk

IX

5,27

Adriana Karpińska

IIIX

5,21

Hanna Wdowiarek

IX

5,20

Marta Adkonis

IIX

5,19

Natalia Pietrzyk

IX

5,07

Jędrzej Horbacz

IY

5,00

2012/2013

Klasa

Średnia

 Dominik Czerczak

IIIX

5,89

Adamowicz Jakub

IIIX

5,84

Opuchlik Natalia

II

5,75

Haryszyn Jan

IIIX

5,69

Sapowicz Kamila

I

5,60

Sulewski Krzysztof

IIIY

5,58

Adkonis Marta

I

5,53

Klein Iga

IIIX

5,53

Mikołajczak Kamila

IIIY

5,53

Kempa Natalia

I

5,47

Kordasińska Katarzyna

II

5,44

Furmanek Maciej

IIIX

5,42

Grabowska Marta

IIIY

5,42

Wrześniak Weronika

IIIY

5,37

Brzóska Michał

I

5,33

Drozdowski Grzegorz

IIIY

5,21

Lewandowski Jan

IIIY

5,21

Gierczak Kacper

I

5,07

Karpińska Adriana

II

5,00

Kellas Aleksandra

II

5,00

Konieczny Wojciech

IIIx

5,00

2010/2011
Klasa Średnia
Czerczak Dominik Ix 5,9
Haryszyn Jan Ix 5,9
Adamowicz Jakub Ix 5,8
Siedlecki Rafał IIx 5,7
Bartosińska Janina IIIx 5,7
Sulewski Krzysztof Iy 5,7
Furmanek Maciej Ix 5,7
Nowak Natalia IIZ 5,6
Mikołajczak Kamila Iy 5,6
Grabowska Marta Iy 5,6
Sobczyńska Monika IIIx 5,6
Chybowska Aleksandra IIIx 5,5
Brenk Karolina IIIy 5,5
Stachowiak Magdalena IIIx 5,4
Drozdowski Grzegorz Iy 5,4
Kuczun Weronika IIIy 5,35
Klein Iga Ix 5,3
Czerniawski Marcin IIIx 5,3
Palanis Marcin IIz 5,3
Lewandowski Jan Iy 5,3
Szczepaniak Karol IIx 5,25
Stetsko Aleksandra IIz 5,2
Klimek Patrycja IIIy 5,2
Perkowska Eliza IIIy 5,2
Bartkowiak Przemysław IIIx 5,2
Dombrowski Filip IIIx 5,1
Wrześniak Weronika Iy 5,1
Wrześniak Angelika IIx 5,1
Kozakiewicz Oliwia IIy 5,1
Kowalczyk Olgierd Ix 5,1
Konieczna Aleksandra IIIy 5,0
Gomulski Łukasz IIIy 5,0
Elmerych Adrian IIIy 5,0
Pietrzyk Ryszard IIIx 5,0
Biernaczyk Anna Ix 5,0
2009/2010

Klasa

Średnia

Nowak Natalia Iz 5,70
Walicka Karolina IIIy 5,54
Siedlecki Rafał Ix 5,54
Bartosińska Janina IIx 5,41
Trela Dominika IIIy 5,38
Janiszewska Karolina IIIx 5,38
Brenk Karolina IIy 5,35
Klein Marta IIIx 5,30
Stetsko Aleksandra Iz 5,14
Stachowiak Magdalena IIx 5,12
Kusiak Magdalena IIIy 5,08
Kozakiewicz Oliwia Iy 5,07
Wrześniak Angelika Ix 5,07
Sobczyńska Monika IIx 5,06
Chybowska Aleksandra IIx 5,00
Kuczun Weronika IIy 5,00