Osiągnięcia

SUKCESY UCZNIÓW 2017/2018
Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
SUKCESY UCZNIÓW 2016/2017
Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
matematyka: Adrianna Kułtoniak (IIIx)
opiekun p. Junona Olempijuk

chemia: Jakub Rymarz (IIx)
opiekun p. Hanna Gołaszewska-Gałat

biologia: Nikola Kulik (IIIx)
opiekun p. Anetta Karpińska

Finaliści Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
informatyka: Marek Drwal (IIx)
opiekun p. Piotr Sulewski

biologia : Jakub Rymarz(IIx)
opiekun p. Anetta Karpińska

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO 2017:
Klaudia Kozakiewicz (IIx)- wyróżnienie i tytuł TAONA
Marek Drwal (IIx) - wyróżnienie i tytuł TAONA
opiekun p. Krzysztof Kaluga

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA:
Bardzo dobry wynik - Marek Drwal (IIx)
Wyróżnienie - Jakub Rymarz (IIx)
opiekun p. Krzysztof Kaluga

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK:
Bardzo dobry wynik - Marek Drwal (IIx)
opiekun: p. Hanna Gołaszewska-Gałat

wyróżnienie - Klaudia Kozakiewicz (IIx)
opiekun p. Hanna Gołaszewska-Gałat

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla” 2016/2017
Marek Drwal (IIx) - opiekun p. Krzysztof Kaluga

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny 2017”:
Bardzo dobry wynik - Klaudia Kozakiewicz (IIx)
Wyróżnienia: Adam Zarzycki (Ix), Mateusz Grzegorczyk (Ix), Laura Moszko (IIx), Adrianna Kułtoniak (IIIx)
opiekun p. Junona Olempijuk

Ogólnopolski Konkurs Liga Matematyczna 2016/2017:
Laureatka Adrianna Kułtoniak (IIIx)
Finaliści: Klaudia Kozakiewicz (IIx), Laura Moszko (IIx)
opiekun p. Junona Olempijuk

Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego MATMAN 2016/17:
Laura Moszko (IIx)
Klaudia Kozakiewicz (IIx)
opiekun p. Junona Olempijuk

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” :
Jakub Rymarz (IIx)
opiekun p. Klaudia Sołoduch

XVI Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski o „Laur Słupskich Kotwic”
Marek Drwal (IIx) – Złota Kotwica za fotoreportaż „Atrakcyjne wakacje w Ustce”
opiekun p. Marta Wyrzykowska

VII Wojewódzki Konkurs Polonistyczny Dla Gimnazjalistów „Czy znasz język ojczysty”
I miejsce – Adrianna Kułtoniak (IIIx)
opiekun p. Klaudia Sołoduch

Laureaci konkursu ekologicznego „Powrót do przyszłości”.
Natalia Grzegorczyk (kl. IIIx)
Mateusz Grzegorczyk ( kl. Ix)
Kacper Stola ( kl. Ix)
opiekun p. Krzysztof Kaluga

II Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej „Bursztynowe Nuty Poezji”
I miejsce – Katarzyna Marciniak (kl. III x)

SUKCESY UCZNIÓW 2015/2016
Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
biologia: Magda Łazarczyk (IIIy)
opiekun p. Anetta Karpińska

Finaliści Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
matematyka: Piotr Arcimowicz (IIIy)
opiekun p. Junona Olempijuk
historia: Anna Bagińska (IIIy)
opiekun p. Arkadiusz Kubiak
j. angielski: Wiktoria Sobisz (IIIy)
opiekun p. Marta Wyrzykowska

X Pomorski Bieg Niepodległości o Puchar Starosty Słupskiego:
II miejsce drużynowo: Natalia Pietrzyk, Maciej Longa, Sebastian Mitłaszewski
opiekun p. Edmund Madejczyk

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”
Jakub Rymarz - opiekun p. Arkadiusz Kubiak

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO 2016:
Piotr Arcimowicz (IIIy) - wyróżnienie i tytuł TAONA
Karolina Bednarz (IIIx) - wyróżnienie i tytuł TAONA
Julia Olszak(IIIx) - wyróżnienie i tytuł TAONA
opiekun p. Krzysztof Kaluga

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA:
Bardzo dobry wynik– Piotr Arcimowicz (IIIy)
wyróżnienia: Karolina Bednarz (IIIx), Julia Olszak (IIIx), Paulina Stodoła (IIx)
Adrianna Kułtoniak (IIx),
opiekun p. Krzysztof Kaluga

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla”:
Piotr Arcimowicz (IIIy) - opiekun p. Krzysztof Kaluga

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Liga Matematyczna 2016:
Piotr Arcimowicz (IIIy)
Jakub Kowalczyk (IIIx)
Klaudia Kozakiewicz (Ix)
Laura Moszko (Ix)
opiekun p. Junona Olempijuk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny 2016”:
Adrianna Kułtoniak (IIx) – bardzo dobry wynik
wyróżnienia: Piotr Arcimowicz(IIIy), Laura Moszko (Ix), Klaudia
Kozakiewicz (Ix), Aleksander Longa (Ix)
opiekun p. Junona Olempijuk

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”:
Piotr Arcimowicz (IIIy) – I miejsce
Kozakiewicz Klaudia (Ix) - bardzo dobry wynik
Moszko Laura (Ix) - bardzo dobry wynik
Sosiński Miłosz (Ix) – dobry wynik
opiekun p. Junona Olempijuk

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”:
Anna Bagińska (IIIy) – opiekun p. Klaudia Sołoduch

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” :
Jakub Rymarz (Ix) - laureat
Nikola Kulik (IIx) - finalistka
opiekun p. Klaudia Sołoduch

XV Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski o „Laur Słupskich Kotwic”:
Marek Drwal – Brązowa Kotwica za fotoreportaż „Morze – pasja dla każdego”
opiekun p. Klaudia Sołoduch

Wyróżnienie w XXIII Plastycznym Konkursie „Boże Narodzenie w Twórczości Dzieci i Młodzieży”:
Jakub Brzóska (IIx) - opiekun p. Aldona Feszler

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Polskiej Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej:
Wojciech Markowski (IIIx) - opiekun p. Klaudia Sołoduch

Wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym „Das ist doch sehenswert”;
Natalia Grzegorczyk (IIx) - opiekun p. Anna Pogoda

I miejsce w VII Konkursie Języka Angielskiego „WELCOME”:
Wiktoria Sobisz (IIIy)
opiekun p. Monika Dymek

Nagroda specjalna Wójta Gminy Kobylnica w XVII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu”
Kacper Białas (Is)
Oskar Pianka (Is)
opiekun p. Aldona Feszler

SUKCESY UCZNIÓW 2014/2015
 Finaliści Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
biologia: Kacper Antypiuk (IIIx)
opiekun p. Anetta Karpińska
chemia:  Marta Adkonis (IIIx)
opiekun p. Anetta Karpińska
fizyka: Piotr Arcimowicz (IIy)
opiekun p. Krzysztof Kaluga

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”:
laureat IV m. Jakub Kowalczyk (IIx)
finalistka Anna Bagińska (IIy)
opiekun p. Arkadiusz Kubiak

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO 2015:
Piotr Arcimowicz (IIy) - wyróżnienie i tytuł TAONA opiekun p. Krzysztof Kaluga

Ogólnopolski Konkurs Liga Matematyczna 2015:
Piotr Arcimowicz (IIy)
opiekun p. Junona Olempijuk

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2015"
Julia Olszak (IIx) – bardzo dobry wynik
wyróżnienia: Piotr Arcimowicz(IIy), Adrianna Kułtoniak (Ix), Jakub Palanis (IIy)
opiekun p. Junona Olempijuk

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”:
Anna Bagińska (IIy)  – opiekun p. Klaudia Sołoduch

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” :
Nikola Kulik (Ix)  – opiekun p. Klaudia Sołoduch

Wyróżnienie w  Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej:
Natalia Kempa (IIIx)
opiekun p. Klaudia Sołoduch

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA:
Piotr Arcimowicz (IIy) – bardzo dobry wynik
Julia Olszak ( IIx) – wyróżnienie
opiekun  p. Krzysztof Kaluga

Żeglarskie Mistrzostwa Świata w Argentynie
Seweryn Wysokiński (IIIx) - Reprezentant Polski w  klasie OPTIMST 2014
SUKCESY UCZNIÓW 2013/2014
Finaliści Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych
historia: Natalia Opuchlik (IIIx) opiekun p. Arkadiusz Kubiak
matematyka: Natalia Opuchlik (IIIx) opiekun p. Junona Olempijuk
geografia: Katarzyna Kordasińska (IIIx) opiekun p. Damian Żyszkiewicz

Laureaci wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polska czyn zbrojny w okresie II wojny światowej.”
Anna Bagińska (Iy) Michał Sroczyński (IIIx) opiekun p. Arkadiusz Kubiak

VIII Pomorski Bieg Niepodległości o Puchar Starosty Słupskiego
I miejsce drużynowo: Wysokiński Seweryn, Filipowicz Hubert , Sroczyński Michał opiekun p. Edmund Madejczyk

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO 2014
Piotr Arcimowicz (Iy) - wyróżnienie i tytuł TAONA - opiekun p. Kazimierz Hoffmann

Finaliści Ligi Matematycznej 2014:
Natalia Opuchlik (IIIx) - opiekun p. Junona Olempijuk

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”
Katarzyna Kordasińska (IIIx) – opiekun p. Klaudia Sołoduch

Finalistki Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Natalia Opuchlik (IIIx) i Hanna Wdowiarek (Ix) – opiekun p. Klaudia Sołoduch

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Kamila Sapowicz (II x) Jakub Palanis (Iy) Piotr Arcimowicz (I y) opiekun: p. Junona Olempijuk

Laureatki III Konkursu Matematycznego Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora II LO w Słupsku – Komat
Natalia Opuchlik Adriana Karpińska opiekun: p. Junona Olempijuk

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”
Julia Olszak (Ix) laureatka (87,5% 1 m. w województwie, 15 m w kraju)

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Deutchfreund”
Julia Olszak (Ix) bardzo dobry wynik - opiekun p. Dorota Kopacz Kamila Sapowicz (IIx) dobry wynik - opiekun p. Anna Pogoda

Gimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego „WELCOME !”
Aleksandra Kellas (IIIx) – II miejsce opiekun p. Monika Dymek

IV Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
Anna Bagińska (Iy) II miejsce – opiekun p. Klaudia Sołoduch

VII Ogólnopolski Konkurs Internetowy „Na zdrowie, na szczęście, na to Boże Narodzenie”
Katarzyna Kordasińska (IIIx) – I miejsce w kategorii życzenia
SUKCESY UCZNIÓW 2012/2013
Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych 2012/13:
historia: Jakub Adamowicz (kl. III x) i Maciej Furmanek (kl.III x)
opiekun p. Arkadiusz Kubiak
informatyka: Jakub Adamowicz (IIIx)
opiekun p. Piotr Sulewski

Finaliści Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:
geografia: Jakub Adamowicz (IIIx), Dominik Czerczak (IIIx), Jan Haryszyn (IIIx), Maciej Furmanek (IIIx)
opiekun p. Damian Żyszkiewicz
j. angielski: Dominik Czerczak (IIIx), Jakub Adamowicz (IIIx)
opiekun p. Marta Wyrzykowska
chemia: Sebastian Borusiński (IIIy)
opiekun p. Anetta Karpińska
historia: Krzysztof Sulewski (IIIy), Dominik Czerczak (IIIx),
opiekun p Arkadiusz Kubiak

Ogólnopolska Olimpiada „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”- awans do etapu wojewódzkiego
Maciej Furmanek (IIIx) I m
Wiktor John (IIx)
opiekun p. Arkadiusz Kubiak

VII Pomorski Bieg Niepodległości o Puchar Starosty Słupskiego I miejsce drużynowo:
Miłosz Smysło (IIIx)
Dominik Czerczak (IIIx)
Wojciech Konieczny (IIIx)
opiekun p. Edmund Madejczyk

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO 2013:
Natalia Opuchlik (IIx) - wyróżnienie i tytuł TAONA opiekun p. Kazimierz Hoffmann

Finaliści Ligi Matematycznej 2013:
Mikołajczak Kamila (IIIy)
Haryszyn Jan (IIIx)
Opuchlik Natalia (IIx)
Sulewski Krzysztof (IIIy)
opiekun p. Junona Olempijuk

Konkurs matematyczno-logiczny „MT EXPERT 2012”:
Krzysztof Sulewski (IIIy) I miejsce
Grabowska Marta (IIIy) – III miejsce
Olgierd Kowalczyk (IIIx) V miejsce
opiekun p. Junona Olempijuk

Ogólnopolskim Konkurs Multitest 2012 z języka niemieckiego:
Adamowicz Jakub (IIIx) – wyróżnienie ( 14 m.)
opiekun p. Anna Pogoda

Ogólnopolski Konkurs SPRACHDOKTOR 2013 z języka niemieckiego:
Sapowicz Kamila (Ix) – bardzo dobry wynik (87,02% punktów możliwych do uzyskania)
opiekun p. Anna Pogoda

Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii recytacja:
Konieczny Wojciech (IIIx) – I miejsce
Haryszyn Jan (IIIx) - II miejsce
opiekun p. Dorota Kozłowska

Konkurs języka angielskiego TRACK&FIELD drużynowo I miejsce:
Paulina Dymka (IIx), Aleksandra Kellas (IIx), Jan Haryszyn ( IIIx)
opiekunki p. Marta Wyrzykowska, p. Monika Dymek
SUKCESY UCZNIÓW 2008/2009
Bartkowiak Przemysław
wyróżnienie za zajęcie 10-go miejsca w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN 2008 z języka polskiego na poziomie klasy I gimnazjum

Konieczna Aleksandra
wyróżnienie  w II edycji Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji i Pieśni Patriotycznej w Objeździe  -  kategoria śpiew

Kuczun Weronika
laureatka III miejsca w II edycji Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji i Pieśni Patriotycznej  w Objeździe -  kategoria śpiew;
III m w kategorii szkół gimnazjalnych w rejonowym etapie XXVI Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy  Polskiej;
GRAND PRIX na XVIII Festiwalu  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Czerwiec 2009.

Seweryn Maciej
wyróżnienie  w II edycji Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji i Pieśni Patriotycznej w Objeździe -  kategoria  recytacja;
wyróżnienie w eliminacjach miejskich w kategorii szkół gimnazjalnych  XXVI Konkursu   Recytatorskiego Poezji i Prozy  Polskiej

Janiszewska Karolina
etap regionalny VII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

Kazin Honorata
wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Objeździe;
I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Rogaczewska Julia
wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Objeździe

Siwiński Aleksander
I miejsce w eliminacjach miejskich  w kategorii szkół gimnazjalnych  XXVI Konkursu  Recytatorskiego Poezji i Prozy  Polskiej

Czyżewski Michał
finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii;  finalista I stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego  „ Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1921 – 1945. Od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej”;
dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"

Gomulska Anna
finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki; finalista Ligi Matematycznej 2008/2009

Jakubiak Julia
laureatka Ogólnopolskiego Konkursu  Polonistycznego „ Z poprawną polszczyzną na co dzień”;

Kobuszewski Konrad
finalista Wojewódzkiego Konkursu z Chemii;  5 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z fizyki OLIMPUS 2008;  finalista Ligi Matematycznej 2008/2009;
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny 2009”.

Warzych Dominik
laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego  „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1921 – 1945. Od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej”

Wnęk Kinga
laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego; wyróżnienie II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny 2009”.

Wszółkowski Maciej
finalista  etapu wojewódzkiego  Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego  „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1921 – 1945. Od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej”.

Dombrowski Filip
wyróżnienie II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny 2009”.

Walicka Karolina
finalista Ligi Matematycznej 2008/2009;
średnia Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny 2009”;
I miejsce w konkursie plastycznym poświęconym Wincentemu Polowi „Pola wyobraźni”.

Chomczyńska Natalia
laureatka Regionalnego Konkursu Plastycznego „Książka, która mnie wzruszyła, rozbawiła, zaciekawiła…”.
SUKCESY UCZNIÓW 2007/2008

klasa I

Bednarek Karol
Etap regionalny VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów.

Janiszewska Karolina
etap wojewódzki VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów,
dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej,
4 miejsce w województwie, 37 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego JERSZ „ Deutschfreund 2007",
laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”.

Kazin Honorata
II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej;
laureatka X edycji konkursu literackiego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”.

Magdalena Niewolak
II miejsce w pierwszej grupie wiekowej w konkursie plastycznym „Ilustracja do utworu Wincentego Pola”.

Rogaczewska Julia
III miejsce w Konkursie Poezji Patriotycznej i III miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej,
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej,
laureatka X edycji konkursu literackiego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”;
wyróżnienie za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”.

Sokołowska Magdalena
I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „ Z poprawna polszczyzną na co dzień”.

Trela Dominika
laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”;
I miejsce w pierwszej grupie wiekowej w konkursie plastycznym „Ilustracja do utworu Wincentego Pola”.

Walicka Karolina
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego EDI - „Pingwin 2007;
II miejsce w kategorii klas I w finale Turnieju Matematycznego dla gimnazjalistów,
finalista Konkursu Matematycznego LIGA MATEMATYCZNA;
wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008".

Siwiński Aleksander
I m w Międzygimnazjalnym Konkursie Biblijnym.

Klasa II



Czyżewski Michał
wojewódzki etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej 1887-1992 ,
II etap Konkursu z Języka Angielskiego „ Els Bell”,
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Bujok Patrycja
dyplom uczestnika w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Dzierżawski Mateusz
wojewódzki etap II Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia – konkurs wiedzy na temat żywności i zdrowego żywienia;
wyróżnienie za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”.

Gomulska Anna
dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej,
rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu z Geografii;
bardzo dobry wynik (120p) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”2008;
wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008",
dyplom uczestnika w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

Jakubiak Julia
5 miejsce w województwie, 95 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego JERSZ „Deutschfreund 2007;
laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”;
bardzo dobry wynik (120p) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”2008;
wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008";
dyplom uczestnika w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

Karpuk Marta
laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”.

Kobuszewski Konrad
dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej;
III miejsce w kategorii klas II w finale Turnieju Matematycznego dla gimnazjalistów;
laureat Wojewódzkiego Konkursu z Geografii;
laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii;
finalista Konkursu Matematycznego LIGA MATEMATYCZNA;
wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008";
rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Fizyki z Astronomią;
I miejsce w województwie i 23 w kraju w Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2007";
rejonowy etap Konkursu Języka Angielskiego „RED, WHITE & BLUE”.

Kozłowska Monika
I miejsce w drugiej grupie wiekowej w konkursie plastycznym „Ilustracja do utworu Wincentego Pola”.

Kusalewicz Arkadiusz
laureat X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”;
I miejsce w kategorii klas gimnazjalnych za pracę plastyczną na temat „ Klimat w potrzebie – plakat”w konkursie organizowanym przez Słowiński Park Narodowy „Dzień Ziemi w Słowińskim Parku Narodowym”.

Lemańczyk Arkadiusz
II miejsce w kategorii klas gimnazjalnych za pracę plastyczną na temat „ Klimat w potrzebie – plakat” w konkursie organizowanym przez Słowiński Park Narodowy „Dzień Ziemi w Słowińskim Parku Narodowym”.

Sokołowska Magdalena
wyróżnienie w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

Warzych Dominik
V miejsce (73 pkt) w Międzywojewódzkim Etapie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej 1887-1992"

Wnęk Kinga
rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego;
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej; 6 miejsce w województwie,
190 w kraju w Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2007";
laureatka X edycji konkursu plastycznego „Ustka – Moja mała Ojczyzna”;
bardzo dobry wynik (111,25p) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”2008;
dyplom uczestnika w II etapie IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

Wszółkowski Maciej
rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej 1887-1992”.

Klasa III



Kołaczek Mikołaj
finalista III etapu Konkursu Języka Angielskiego „Improve your English”;
laureat III miejsca Konkursu Matematycznego „LIGA MATEMATYCZNA”;
laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego;
rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Fizyki z Astronomią;
rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu z chemii;
II miejsce w kategorii klas III w finale Turnieju Matematycznego dla gimnazjalistów;
Duża Nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2008".

Klimek Jakub
etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki”.

Miłoszewski Nikodem
rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu z Biologii; etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki”.

Rymon Lipiński
rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu z Chemii; etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki”.

Siedzik Michał
wyróżnienie (15m) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Sołoduch Hanna
wojewódzki etap Konkursu Języka Polskiego; rejonowy etap Konkursu Języka Angielskiego „RED, WHITE & BLUE”; finalistka III etapu Konkursu Języka Angielskiego „Improve your English”.
SUKCESY UCZNIÓW 2006/2007
Dzierżawski Mateusz-kl. I
Bardzo dobry wynik ( 3 lokata ) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006”

 Dobska Paulina- kl. II; Julia Jakubiak-kl. I
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „TĘCZA”

 Januszewska Katarzyna-kl. III
Laureatka etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki” Warszawa 2007

 Jaskuła Paweł-kl.III
VI m w etapie wojewódzkim Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864 od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego”
IV m w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 Karmelita Natalia; Junto Beata- kl. III
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Mmatematyczny 2007”

 Kobuszewski Konrad- kl. I
I m w Powiatowym Konkursie Historycznym „ O historii starożytnej Grecji i Rzymian”.

 Kowalska Agnieszka- kl. I
Laureatka Konkursu USTKA –MOJA MAŁA OJCZYZNA. „Śladami usteckich wieżyczek”
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „TĘCZA”.

 Klimek Jakub- kl. II
Laureat etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki” Warszawa 2007
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „TĘCZA”

 Kołaczek Mikołaj- kl. II
Duża Nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2007"
III m w finale Ogólnopolskiego Konkursu „ Liga Matematyczna”
I m w kategorii klas II w Regionalnym Turnieju Matematycznego

 Kołaczek Mateusz- kl. III
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
III m w finale Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Liga Matematyczna”
Duża Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny 2007"
I m w kategorii klas III w RegionalnymTurnieju Matematycznym
Bardzo dobry wynik ( 3 lokata ) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006",

 Masłowska Martyna- kl. II
I m na Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Nieharcerskiej.

 Miliński Mateusz- kl. II
Laureat Konkursu USTKA –MOJA MAŁA OJCZYZNA. „Śladami usteckich wieżyczek”

 Miłoszewski Nikodem- kl. II
Laureat etapu centralnegoOgólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego „Gimnazjalne Potyczki” Warszawa 2007
I m w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „TĘCZA”.

 Ozimek Magda- kl. III
wyróżnienie w konkursie Języka Angielskiego „Reading in my mind”

 Siedzik Michał- kl. II
bardzo dobry wynik ( 2 lokata ) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006"

Sołoduch Hanna-kl.II
bardzo dobry wynik ( 3 lokata ) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006"
bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2007”

Wnęk Kinga- kl I
bardzo dobry wynik ( 3 lokata ) w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier 2006"
wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „ Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Warzych Dominik- kl I
IV m i tytuł laureata w III Międzywojewódzkim etapie Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864 od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego”

Wolski Marcin- kl . III
laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – zwolniony z części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego
I m w etapie wojewódzkim Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864 od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego”

Wszółkowski Maciej- kl. I
V m w eliminacjach rejonowych Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 -1864 od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego”
SUKCESY UCZNIÓW 2005/2006
Dobska Paulina- kl.I
I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
III miejsce w konkursie organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Ustki „Moje ulubione zabawy”

Jaskuła Paweł – kl.II
Laureat konkursu „Ustka – moja mała Ojczyzna”
VI miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

Karmelita Natalia-kl.II
II miejsce w rywalizacji z licealistami w Konkursie Wiedzy o AIDS

Karnicka Daria- kl.I
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Kołaczek Mikołaj-kl. I
Laureat Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny 2006”
III lokata W Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
I miejsce indywidualnie ( II zespołowo ) w kategorii klas I w Regionalnym Turnieju Matematycznym

 Kołaczek Mateusz-kl.II
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Średnia Nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2006”
II lokata w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
III miejsce w finale Ogólnopolskiej Ligii Matematycznej
I miejsce indywidualnie ( II zespołowo ) w kategorii klas II w Regionalnym Turnieju Matematycznym
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2006”
Etap wojewódzki IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

 Miłoszewski Nikodem-kl.I
III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Antyczny Świat Greków i Rzymian”
 Ozimek Magda –kl.II
Bardzo dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „English high flier 2005”
Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2006”
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Historycznym „Antyczny Świat Greków i Rzymian”

 Siedzik Michał- kl.I
Bardzo dobry wynik w Konkursie Języka Angielskiego „English high flier 2005”

 Sołoduch Hanna-kl. I
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2006”

 Szpakowicz Patryk- kl.I
III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

Wdowiarek Honorata -kl.I
I m w V Mistrzostwach Szczecinka w Karate Kyokushin w konkurencji „Kumite”,
III m w konkurencji „Kata”,
II miejsce w„Kata” w finałach VII Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w roku 2006 w Mielnie,
II miejsce w„Kata” w usteckim konkursie karate w kategorii 13-15 lat

 Wolski Marcin –kl.II
IV miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym pod nazwa „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”.

>Masłowska Martyna -kl. I i Karmelita Natalia -kl. II
Z wokalnym zespołem „Muszelki” wyśpiewały I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Kwidzynie.
SUKCESY UCZNIÓW 2004/2005
Kołaczek Mateusz – kl. I
Duża Nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Kangur   Matematyczny 2005”
Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego- Liga Matematyczna
10 miejsce w etapie powiatowym Wojewódzkiego Konkursu   Matematycznego
Bardzo dobra ocena w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2005”

Ozimek Magda– kl. I
Laureatka diecezjalnego konkursu plastycznego „Mój kościół na Pomorzu" organizowanego przez Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej
Bardzo dobra ocena w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego„FOX 2005